بسم الله النور

تماس گرفتم با مولودی خوانِ خانم برای مراسم عروسی نرخ که انصافا بالا بود اما چون بسیار مراسم نیمه شعبان برایم با اهمیت بود پذیرفتم

اول قرار بود بگویم یا دف زن بیایند خانمی که یکی از دوستانمان معرفی کرده بود 

خانم مذهبی بود گفت ما از دفتر آقا سوال کردیم گفتند اگر دف برای مراسم لهو و لعب نباشد اشکالی ندارد و من خودم هم بعد از آن با احکام آستان قدس تماس گرفتمو مسئله ای شبیه همین را گفتند (به زنجیر داشتن و نداشتن دف اشاره ای نکردند) و من هم آن موقع به خانم مولودی خوان گفتم با دف زن بیاید 

چند روز بعد با همیار و همدلمان صحبت کردم و درباره قرارداد با مولودی خوان گفتم و اینکه قرار است دف بیاورد ; او چیزی نگفت اما ته دلم احساس کردم میخواهد بگوید میشود دف زن نیاید؟.

فردایش نا خودآگاه فکرم به این سمت رفت وقتی با مادرم صحبت میکردیم موضوع را بیان کردم بعد خیلی اتفاقی گفتم راستی اگر دف زن بیاید آیا ائمه علیهم السلام به آن مراسم می آیند حتی اگر مشکل شرعی هم نداشته باشد؟

و هر دو بدون هیچ مکثی گفتیم نه معلوم است که نمی آیند 

و همان لحظه بدون درنگ و تامل با مولودی خوان تماس گرفتم و گفتم لطفا دف زن نیاورید و ایشان هم بعد از اینکه دلیلش را پرسید گفت باشد 

و این چنین شد که خداوند و ائمه و  شهید ابراهیم هادی عزیزم که زندگی بعد از ازدواجم را به او متوسل شدم این چنین یاری ام کردند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تورهای گردشگری|شرایط تحصیل در کانادا|خدمات سئو و بهینه سازی سایتهای ایترنتی ترنم بهاری دانلود آهنگ جدید کرمانی تدريس کنکوري دانلود آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ pdf B_roid Edwin Arnaud دلنوشته های من صنایع دستی ایران